SlovenskýEnglish
Zmenšiť textZväčšiť text

Zaradenie obce Volica do II. revitalizačného projektu

 11.01.2017

dátum 19. septembra 2011 10:56
predmet
Potvrdenie o zaradení obce do Druhého realizačného projektu PRK pre rok 2011

odoslané z vlada.gov.sk

Táto správa je dôležitá najmä pre slová, ktoré obsahuje.

19. sep 2011

Vážená pani starostka, vážený pán starosta

Vážená pani primátorka, vážený pán primátor

oznamujeme Vám, že po skontrolovaní údajov v prihláškach a po celkovom vyhodnotení prihlásených bola Vaša obec zaradená do druhého realizačného projektu Programu revitalizácie krajiny pre rok2011 (ďalej len 2.RP).

Podrobnejšie informácie o ďalšom postupe sú uvedené v najčastejšie kladených otázkach (FAQ -http://www.krajina.gov.sk/data/att/26034_subor.pdf), týkajúce sa druhého realizačného projektu Programu, ktorého najpodstatnejšiu časť tvorí časový harmonogram, ktorý pre Vás uvádzame aj v prílohe tohto mailu.

Z Vašej strany je potrebné podniknúť prvé kroky už dnes, zajtra a tento týždeň,tak ako ich uvádzame vo vecnom a časovom harmonograme. Prosím podrobne si ho prečítajte.

V prípade, že by sa vyskytli okolnosti, ktoré Vám neumožnia pokračovaťv 2RP, bezodkladne nám to oznámte ihneď, aby sme mohli zaradiť ďalšiu obec, ktorá sa umiestnila pod čiarou v poradí.

Ďalšiepodrobnosti a aktuálne informácie súvisiace s prípravou projektovej dokumentácie, realizáciou prác budeme postupne zverejňovať na internetovejstránke www.krajina.gov.sk a budeme Vám ich zasielať aj mailom.

Ďakujeme za prejavený záujem, gratulujeme k zaradeniu a tešíme sa na spoluprácu.

S pozdravom

Martin Kováč

splnomocnenec vlády SR pre územnú samosprávu, integrovaný manažment povodí a krajiny

Úrad vlády SR

Nám.slobody 1

813 70  Bratislava


Zoznam aktualít: